Giriş Yap
Giriş Yap
Şifrenizi mi unuttunuz ? Mevcut üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

Runtalya “Uluslararası Antalya Maratonu” ilk kez 19 Mart 2006 tarihinde 850 kisi ile Runtalya Uluslararası Antalya Maratonu adıyla start aldı. Dünyanın dört bir yanından ve yurt içinden her yıl artan yüksek katılımlarla gerçekleşen başarılı organizasyon, her yıl mart ayının ilk pazar günü olacak sekilde her yıl devam etmektedir.

Profesyonel atletlere hitap ettiği kadar, koşu deneyimi az olan amatör sporcuların da ilgi gösterdiği Runtalya Maratonu, sezonun ilk yarışı olması ve mevsimsel özellikleri ile ideal bir koşudur. Sportif özelliklerinin yanı sıra, birçok yan etkinlik ve eğlenceli aktivite ile 3 gün süren bir spor festivali ve ülkemizin en büyük lifestyle maratonudur.

Her yıl Mart ayının ilk haftası Pazar günü düzenlenen Runtalya, spor ve tatili bir araya getirmesi, tırmanışsız düz parkuru, güzergah üzerindeki şehir güzellikleri, tarihi dokusu ve dünyaca ünlü Antalya sahilini parkurunda bulundurmasıyla Türkiye’nin en sevilen koşularından biri kabul edilmektedir.

Runtalya Maratonu’nun farklı mesafelerdeki koşu katılımı ile her yıl yaklaşık 10.000 koşucuya ev sahipliği yapması beklenmektedir.

Lions bu dev organizasyonda Co-Sponsor (MALZEME-TEDARİK sponsoru) olarak yer almaktadır. Bu nedenle Lions’un tanıtımı için çok önemli bir organizasyondur.

Koşucu olarak nasıl katılım sağlayabiliriz?

5 Mart 2023 Pazar günü gerçekleşecek 2023 Runtalya Uluslararası Antalya Maratonu’nda, Lions adına koşucu olarak katılım sağlamak isteyen Lion ya da Leo ların;

www.lionsruntalya.com internet sitesinden öncelikle giriş yaparak üye olmaları , ardından yönlendirilecekleri : Runtalya Kayıt sayfasından , kendilerine uygun gördüğü 42k – 21k – 10k parkurlarından birine bireysel olarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir

Koşucu olmanın dışında NE YAPABİLİRİZ?

Kulüplerimiz, Lion'lar, Leo'lar ya da yakın çevremizdeki dostlar;

Bağış desteği için çevrenizi harekete geçirin...

Üniversiteyi kazanmış ihtiyaç sahibi gençlerimizin eğitim hayatlarına katkıda bulunmak amacıyla,

olarak yer aldığınız RUNTALYA MARATONUNDA;

ÇEVRENİZİ HAREKETE GEÇİREREK referans numaralarınız ile BAĞIŞ toplayabilirsiniz.

Bağış toplamak için sosyal medya görsellerinizi , kendi sosyal medya hesaplarınızdan ve yakın çevreniz ile paylaşarak daha çok bağış desteği sağlayabilirsiniz.

En çok bağış toplayan katılımcılar ve kulüpler www.lionsruntalya.com sayfamızda duyurulacaktır.